Comfortina 42

€189.000,00

Ontdek verder

Comfortina 42

De Zweedse Comfortina 42 is werkelijk een plaatje van een schip! Kosten noch moeite zijn bespaard door haar eigenaar om haar in deze conditie te houden.

Vraagprijs

: € 189.000,00

Categorie

:Zeiljachten

Bouwjaar

:2002

Land

:

Bouwmateriaal

:Polyester

L x B x D

:12.85m x 3.85m x 2.10m

Slaapplaatsen

:5

Motor

: Yanmar J4H3E 55pk

Download volledige specificaties
Meer over de

42

De Zweedse Comfortina 42 is werkelijk een plaatje van een schip! Kosten noch moeite zijn bespaard door haar eigenaar om haar in deze conditie te houden.

Voor haar toekomstige eigenaar zijn kostelijke investeringen reeds uitgevoerd zoals nieuwe navigatieapparatuur, teakdek, staand en lopend want waardoor zij direct zeilklaar is om te gaan genieten.

De kuip is goed beschut tegen de elementen met een goede zit voor de stuurman welke de (elektrische) genualieren en grootschoot binnen handbereik heeft. De kuipbanken zijn vrij diep wat een goede ondersteuning geeft aan de rug.

De gangboorden zijn breed en goed toegankelijk naar de boeg met een solide teakhouten handgreep op de kajuitopbouw. Het interieur is licht en hier zie je de Zweedse kwaliteit naar boven komen, mooie rondingen en hoogwaardige afwerking. Aan bakboord treffen we het L-vormige kombuis met bovenlader koelbox, dubbele wasbak en cardanisch fornuis en veel kastruimte. Ook is hier de toegang tot de acherhut voorzien van ruime kastruimte en ruim 2-persoons bed.

Aan stuurboord is de navigatiehoek voorzien van diverse inbouwapparatuur en lades. Hier past nog een goede 1800 kaartserie op!

De saloon heeft een gezellige rondzit en voelt ligt aan door de lange raampartijen. In de boeg de 2e natte cel met V-bed voorzien van veel kastruimte en kleine sofa met rondom het V-bed ook veel opbergmogelijkheden.

In het achterschip aan stuurboordzijde is tevens een natte cel met toegang tot de 1-persoons achterhut.

 

Bent u op zoek naar een Zweeds kwaliteitsjacht welke direct vaarklaar is? Dan is de "Jazz" zeker een bezichtiging waard!

Vraagprijs: € 189.000,00

Bekijk de specificaties - - Contact

Specificaties
42

Lees hier alle specificaties van de Comfortina 42. Mist u een specificatie of wilt u meer informatie? Neem gerust contact op.

Bekijk de specificaties

Specificaties

rompmateriaal
Polyester
rompvorm
Rondspant
waterverplaatsing (kg)
9300
ballast (kg)
3100
doorvaarthoogte (m)
18.60
laatste refit
2018-08-29
werf gebouwd
Comfortbatar
ontwerper
T. Bern
beleving
Dagje op het water, Stoer op zee, Gezinsvakantie, Wedstrijdvaren, Pleziervaart, Verre reizen
ce categorie
A - Ocean

Motor

merk
Yanmar
type
J4H3E
bouwjaar motor
2000
vermogen in pk
55
aandrijving
Sail-drive
brandstof
Diesel
verbruik (liter\/uur)
2
aantal brandstoftanks
1
inhoud brandstoftank (liters)
150
aantal accu's
4 100ah
Meer informatie over de

Comfortina - 42

Neem gerust contact op voor vragen of interesse.

* Verplicht veld

Vragen of opmerkingen?

Makelaargegevens

Neem contact op met de makelaar over de Comfortina 42

Connect Yachtbrokers
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.